Jdi na obsah Jdi na menu
 


Call of duty 2Call of Duty 2 Picture


 

Cod 2 je hra z Druhé Světové války. Cod 2 je snad nejznamější hra na světě její multiplayer je jeden z nejlepších bezvadně provedené pohyby vojáků a bezvadné přestřelky jsou tím pravým ořechovým. Já osobně jsem nehrál single player tak o tom zde nemůžu psát ale určitě cod 2 stojí za to koupit nebo ztáhnout odvděčí se vám za to bezva multiplayerem a dobrým singleplayerem. aa ještě něco tu napíšu:  Hra Call of Duty 2 Multiplayer patří k jedné z nejúspěšnějších online titulů. Tak jako jeho předchůdce Call of Duty 1 sklidil a ještě sklízí neuvěřitelný počet aktivních online hráčů. Hra spatřila světlo světa v roce 2005 v listopadu. CoD2 bylo vydáno na všechny platformy, takže si všichni přijdou na své. Ani snad nemusím připomínat že se jedná o akční hru se zaměřením First-Person Shooter, hra se odehrává v 2. Světové válce (tak jako i CoD1 a CoD3, CoD4 současnost). Podíváte se na místa na kterých se před více jak půl stoletím prolívalo nemalé množství krve statečných vojáků a atmosféra Vás vtáhne přímo do děje a kůže právě jednoho z nich.
Všeobecně se Call of Duty 2 od Call of Duty 1 liší hned několika odlišnostmi. Např. hardwarová náročnost, která některé z nás omezuje a tudíž si Call of Duty 2 nemůže zahrát. Dále např. nový engine, který je opravdu krásně zpracovaný, natož s DX9. Hraní Call of Duty 2 si náramně užijete. Ovšem se mohou měnit nejenom Vaše zkušenosti, ale i Váš celkový pohled na hru. Někomu se zdá být hraní CoD 2 online snažší, někomu težší. Je to hodně invidiuální, ne každý si zvykne na systém online hraní v této hře.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kuwa

(jsjdjfkjsdoick, 15. 11. 2010 18:52)

DO HAJE CALL OF DUTE JE NEJPRODAVNEJSI HRA A TY VOLOVE NEMUŽOU UDELAT TO I NA PS2 KURVA DYT BY MĚLI PENEZ JAK NAHRABANO :(